Infolinia/ Pomoc techniczna i przyjmowanie zgłoszeń

Osoby udzielające wyjaśnień do SIO w kuratoriach oświaty
lp. województwo imię, nazwisko komórka organizacyjna w kuratorium oświaty stanowisko tel. e-mail
1 Dolnośląskie Marek Sieczka Wydział Nadzoru Kształcenia Podstawowego i Specjalnego st. wizytator 71 340-63-42 m.sieczka@kuratorium.wroclaw.pl
Mariusz Lasko Wydział Organizacyjny starszy informatyk 71 340-63-46 sio@kuratorium.wroclaw.pl
2 Kujawsko-Pomorskie Michał Bazelak Wydział Strategii i Rozwoju starszy informatyk 52 349-76-35 michalb@bydgoszcz.uw.gov.pl
Janusz Bazelak Wydział Organizacyjny st. inspektor 52 34-97-635 jbazelak@bydgoszcz.uw.gov.pl
3 Lubelskie Jolanta Misiak Wydział Wspierania Rozwoju Edukacji dyrektor 81 538-52-07 jolanta.misiak@kuratorium.lublin.pl
Dariusz Noskowicz Wydział Wspierania Rozwoju Edukacji st. informatyk 81 538-52-06 dariusz.noskowicz@kuratorium.lublin.pl
4 Lubuskie Julian Szambelan Samodzielne Stanowisko ds. Obronnych główny specjalista 95 725-50-22 j.szambelan@ko-gorzow.edu.pl
5 Łódzkie Rafał Bieniek Wydział Organizacyjny starszy specjalista 41 636 26 76 rbieniek@kuratorium.lodz.pl
Marta Obielak Wydział Organizacyjny inspektor 42 636 61 30 mobielak@kuratorium.lodz.pl
6 Małopolskie Anna Dziedzic Wydział Nadzoru Pedagogicznego starszy wizytator 12 448-11-27 anna.dziedzic@kuratorium.krakow.pl
Monika Broś Wydział Strategii Edukacyjnej i Pragmatyki Zawodowej Oddział Strategii i Analiz starszy specjalista 12 448-11-13 monika.bros@kuratorium.krakow.pl
7 Mazowieckie Tomasz Wojtan Wydział Zarządzania Informacją informatyk 22 551-24-00       wew. 2021 tomasz.wojtan@kuratorium.waw.pl
Bartosz Maciołek Wydział Informacji i Programów Rządowych informatyk 22 551 24 00   wew. 2023 bartosz.maciolek@kuratorium.waw.pl
Tomasz Pachecki Delegatura Siedlce informatyk 25 632-60-00       wew. 116 sio.siedlce@kuratorium.waw.pl
Grzegorz Golubski Delegatura Płock informatyk 24 262-65-35      wew. 108 sio.plock@kuratorium.waw.pl
Grzegorz Tyburski Delegatura Ciechanów informatyk 23 672-44-71 wew. 10 sio.ciechanow@kuratorium.waw.pl
Ireneusz Ciak Delegatura Ostrołęka informatyk 29 760-42-91/93  wew. 101 sio.ostroleka@kuratorium.waw.pl
Rafał Błędowski Delegatura Radom informatyk 48 362-82-84 sio.radom@kuratorium.waw.pl
8 Opolskie Piotr Łaba Wydział Organizacji i Pragmatyki Zawodowej Nauczycieli z-ca dyrektora 77 452-41-98 plaba@kuratorium.opole.pl
9 Podkarpackie Stanisław Cisek Wydział Monitorowania i Wspomagania Edukacji informatyk 17 867-11-46 scisek@ko.rzeszow.pl
10 Podlaskie Małgorzata Borkowska Wydział Przedszkoli i Szkół Podstawowych inspektor 85 748-48-00 mborkowska@kuratorium.bialystok.pl
Grzegorz Jaworowski Wydział Kadr i Organizacji główny specjalista 85 748-48-01 gjaworowski@kuratorium.bialystok.pl
11 Pomorskie Iwona Tanewska Wydział Organizacji i Informacji Oświatowej z-ca dyrektora 58 322-29-12 iwona.tanewska@kuratorium.gda.pl
Małgorzata Kaczorowska Wydział Organizacji i Informacji Oświatowej starszy inspektor 58 322-29-14 sio@kuratorium.gda.pl
12 Śląskie Regina Jaroń Oddział Kształcenia Ogólnego, Zawodowego, Ustawicznego i Doskonalenia Nauczycieli specjalista 32  606-30-16 statystyka@kuratorium.katowice.pl
Andrzej Kloc Wydział Organizacyjno-Administracyjny Oddział Informatyzacji i Statystyki Oświatowej p.o. kierownika 32  606-30-29 statystyka@kuratorium.katowice.pl
13 Świętokrzyskie Robert Błaut Wydział Organizacji i Rozwoju Edukacji starszy informatyk 41 342-17-83 robert.blaut@kuratorium.kielce.pl
14 Warmińsko-Mazurskie Karol Krupa Wydział Administracyjno-Prawny starszy specjalista 89 523-26-14 kkrupa@ko.olsztyn.pl
15 Wielkopolskie Agnieszka Sobocka Wydział Rozwoju Edukacji starszy informatyk 780 386 024 sio@ko.poznan.pl
16 Zachodniopomorskie Daniela Arciszewska Wydział Wspierania Edukacji główny specjalista 91 44-27-547 darciszewska@kuratorium.szczecin.pl
Anna Krukowska-Włoch Wydział Administracji i Kadr starszy informatyk 91 44-27-575

Modernizowany program SIO

Informujemy, że od dnia 06.05.2015 zadawanie pytań merytorycznych oraz zgłaszanie problemów technicznych związanych z obsługą aplikacji zmodernizowanego systemu informacji oświatowej możliwe jest jedynie za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej (Formularz). Zadanie pytania lub zgłoszenie problemu technicznego poprzez formularz, pozwoli Państwu na uzyskanie unikalnego identyfikatora zgłoszenia oraz linku do strony, na której będą mogli Państwo śledzić aktualny status swojego zgłoszenia.

Informujemy, że od dnia 23.05.2019 pomoc merytoryczna w zakresie korzystania ze modernizowanego Systemu Informacji Oświatowej jest udzielana wyłącznie za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej (Formularz). Dostęp do formularza jest możliwy bezpośrednio na stronie lub po zalogowaniu do SIO w zakładce POMOC w lewym menu.

Informujemy, że pomoc techniczna w zakresie korzystania z modernizowanego Systemu Informacji Oświatowej oraz zgłoszenia błędów są przyjmowane pod numerem (22) 34 74 322. Infolinia czynna w dni robocze w godzinach od 9:00 do 15:00.

Uwaga! Koszt połączenia wg stawek Państwa operatora. Maksymalny czas oczekiwania na połączenie z konsultantem to 30 minut. Po tym czasie zostaną Państwo rozłączeni. W związku z wydłużającym się czasem rozmów z użytkownikami oraz ich liczbą informujemy, że czas oczekiwania na uzyskanie połączenia z infolinią może ulegać wydłużeniu.

W przypadku utrudnień w połączeniu telefonicznym z naszymi konsultantami, zachęcamy do korzystania z zakładki Pytania i odpowiedzi, gdzie znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub użycia formularza powyżej.

 

Strefa dla zalogowanych

Pomoc techniczną dotyczącą:

• Aplikacji do dystrybucji podręcznika „Nasz Elementarz”

oraz umieszczonych w „Strefie dla zalogowanych”
• Ankiet
• Raportów
• Listy Ekspertów

uzyskają Państwo pod numerem telefonu infolinii (22) 116 51 00 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 15:00.

W przypadku utrudnień w połączeniu telefonicznym z naszymi konsultantami, zachęcamy do zadawania pytań drogą elektroniczną na podany email: strefa@cie.men.gov.pl

Metryka

Organizacja: Centrum Informatyczne Edukacji

Wytworzył(a): Michał Nowacki

Wprowadził(a): Michał Nowacki

Data wytworzenia: 2017-07-25

Data modyfikacji: 2019-09-23