Infolinia/ Pomoc techniczna i przyjmowanie zgłoszeń

Modernizowany program SIO

Informujemy, że od dnia 06.05.2015 zadawanie pytań merytorycznych oraz zgłaszanie problemów technicznych związanych z obsługą aplikacji zmodernizowanego systemu informacji oświatowej możliwe jest jedynie za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej (Formularz). Zadanie pytania lub zgłoszenie problemu technicznego poprzez formularz, pozwoli Państwu na uzyskanie unikalnego identyfikatora zgłoszenia oraz linku do strony, na której będą mogli Państwo śledzić aktualny status swojego zgłoszenia.

Informujemy, że od dnia 23.05.2019 pomoc merytoryczna w zakresie korzystania ze modernizowanego Systemu Informacji Oświatowej jest udzielana wyłącznie za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej (Formularz). Dostęp do formularza jest możliwy bezpośrednio na stronie lub po zalogowaniu do SIO w zakładce POMOC w lewym menu.

Informujemy, że pomoc techniczna w zakresie korzystania z modernizowanego Systemu Informacji Oświatowej oraz zgłoszenia błędów są przyjmowane pod numerem (22) 34 74 322. Infolinia czynna w dni robocze w godzinach od 9:00 do 15:00.

Uwaga! Koszt połączenia wg stawek Państwa operatora. Maksymalny czas oczekiwania na połączenie z konsultantem to 30 minut. Po tym czasie zostaną Państwo rozłączeni. W związku z wydłużającym się czasem rozmów z użytkownikami oraz ich liczbą informujemy, że czas oczekiwania na uzyskanie połączenia z infolinią może ulegać wydłużeniu.

W przypadku utrudnień w połączeniu telefonicznym z naszymi konsultantami, zachęcamy do korzystania z zakładki Pytania i odpowiedzi, gdzie znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub użycia formularza powyżej.

 

Strefa dla zalogowanych

Pomoc techniczną dotyczącą:

• Aplikacji do dystrybucji podręcznika „Nasz Elementarz”

oraz umieszczonych w „Strefie dla zalogowanych”
• Ankiet
• Raportów
• Listy Ekspertów

uzyskają Państwo pod numerem telefonu infolinii (22) 116 51 00 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 15:00.

W przypadku utrudnień w połączeniu telefonicznym z naszymi konsultantami, zachęcamy do zadawania pytań drogą elektroniczną na podany email: strefa@cie.men.gov.pl

Metryka

Organizacja: Centrum Informatyczne Edukacji

Wytworzył(a): Michał Nowacki

Wprowadził(a): Michał Nowacki

Data wytworzenia: 2017-07-25

Data modyfikacji: 2019-05-22