Kontakt SIO

Osoby udzielające wyjaśnień do SIO w kuratoriach oświaty
lp. województwo imię, nazwisko komórka organizacyjna w kuratorium oświaty stanowisko tel. e-mail
1 Dolnośląskie Marek Sieczka Wydział Nadzoru Kształcenia Podstawowego i Specjalnego st. wizytator 71 340-63-42 m.sieczka@kuratorium.wroclaw.pl
Mariusz Lasko Wydział Organizacyjny specjalista 71 340-63-46 sio@kuratorium.wroclaw.pl
2 Kujawsko-Pomorskie Michał Bazelak Wydział Strategii i Rozwoju starszy informatyk 52 349-76-35 michalb@bydgoszcz.uw.gov.pl
Janusz Bazelak Wydział Organizacyjny st. inspektor 52 34-97-635 jbazelak@bydgoszcz.uw.gov.pl
3 Lubelskie Jolanta Misiak Wydział Wspierania Rozwoju Edukacji dyrektor 81 538-52-07 jolanta.misiak@kuratorium.lublin.pl
Dariusz Noskowicz Wydział Wspierania Rozwoju Edukacji st. informatyk 81 538-52-06 dariusz.noskowicz@kuratorium.lublin.pl
4 Lubuskie Julian Szambelan Samodzielne Stanowisko ds. Obronnych główny specjalista 95 725-50-22 j.szambelan@ko-gorzow.edu.pl
5 Łódzkie Piotr Patora Wydział Rozwoju Edukacji starszy wizytator 42 637-70-55 wew. 37 ppatora@kuratorium.lodz.pl
6 Małopolskie Anna Dziedzic Wydział Nadzoru Pedagogicznego starszy wizytator 12 448-11-27 anna.dziedzic@kuratorium.krakow.pl
Monika Broś Wydział Strategii Edukacyjnej i Pragmatyki Zawodowej Oddział Strategii i Analiz starszy specjalista 12 448-11-13 monika.bros@kuratorium.krakow.pl
7 Mazowieckie Tomasz Wojtan Wydział Zarządzania Informacją informatyk 22 551-24-00 wew. 2021 tomasz.wojtan@kuratorium.waw.pl
Bartosz Maciołek Wydział Informacji i Programów Rządowych informatyk 22 551 24 00 wew. 2023 bartosz.maciolek@kuratorium.waw.pl
Tomasz Pachecki Delegatura Siedlce informatyk 25 632-60-00 wew. 116 sio.siedlce@kuratorium.waw.pl
Grzegorz Golubski Delegatura Płock informatyk 24 262-65-35 wew. 108 sio.plock@kuratorium.waw.pl
Grzegorz Tyburski Delegatura Ciechanów informatyk 23 672-44-71 wew. 30 sio.ciechanow@kuratorium.waw.pl
Ireneusz Ciak Delegatura Ostrołęka informatyk 29 760-42-91/93 wew. 101 sio.ostroleka@kuratorium.waw.pl
Rafał Błędowski Delegatura Radom informatyk 48 362-82-84 sio.radom@kuratorium.waw.pl
8 Opolskie Piotr Łaba Wydział Organizacji i Pragmatyki Zawodowej Nauczycieli z-ca dyrektora 77 452-41-98 plaba@kuratorium.opole.pl
9 Podkarpackie Stanisław Cisek Wydział Monitorowania i Wspomagania Edukacji informatyk 17 867-11-46 scisek@ko.rzeszow.pl
10 Podlaskie Małgorzata Borkowska Wydział Przedszkoli i Szkół Podstawowych inspektor 85 748-48-00 mborkowska@kuratorium.bialystok.pl
Grzegorz Jaworowski Wydział Kadr i Organizacji główny specjalista 85 748-48-01 gjaworowski@kuratorium.bialystok.pl
11 Pomorskie Iwona Tanewska Wydział Organizacji i Informacji Oświatowej z-ca dyrektora 58 322-29-12 iwona.tanewska@kuratorium.gda.pl
Małgorzata Kaczorowska Wydział Organizacji i Informacji Oświatowej starszy inspektor 58 322-29-14 sio@kuratorium.gda.pl
12 Śląskie Regina Jaroń Oddział Kształcenia Ogólnego, Zawodowego, Ustawicznego i Doskonalenia Nauczycieli specjalista 32 606-30-16 statystyka@kuratorium.katowice.pl
Andrzej Kloc Wydział Organizacyjno-Administracyjny Oddział Informatyzacji i Statystyki Oświatowej p.o. kierownika 32 606-30-29 statystyka@kuratorium.katowice.pl
13 Świętokrzyskie Robert Błaut Wydział Organizacji i Rozwoju Edukacji starszy informatyk 41 342-17-83 robert.blaut@kuratorium.kielce.pl
14 Warmińsko-Mazurskie Karol Krupa Wydział Administracyjno-Prawny starszy specjalista 89 523-26-14 kkrupa@ko.olsztyn.pl
15 Wielkopolskie Agnieszka Sobocka Wydział Rozwoju Edukacji starszy informatyk 780 386 024 sio@ko.poznan.pl
16 Zachodniopomorskie Daniela Arciszewska Wydział Wspierania Edukacji główny specjalista 91 44-27-547 darciszewska@kuratorium.szczecin.pl
Anna Krukowska-Włoch Wydział Administracji i Kadr starszy informatyk 91 44-27-575
Telefoniczne Centrum Pomocy dla użytkowników Systemu Informacji Oświatowej

Kontakt w dni robocze
w godzinach 9.00 – 15.00

SIO:
pomoc techniczna (22) 34 74 322

Problemy dotyczące SIO:
kieruj na formularz kontaktowy.

Metryka

Organizacja: Centrum Informatyczne Edukacji

Wytworzył(a): Urszula Michalak-Borkowska

Wprowadził(a): Urszula Michalak-Borkowska

Data wytworzenia: 2018-10-01

Data modyfikacji: 2019-09-05